Risto Radunovic, fotbalist al echipei FCSB, a spus, în urma meciului cu Anderlecht (2-2), că rezultatul este echitabil. Acesta s-a declarat mulțumit de prestația echipei sale.
„E important că am făcut un meci bun şi că am jucat de la egal la egal cu Anderlecht. Este echitabil rezultatul. Eu mi-am dorit să câştigăm, dar asta este. Este important să nu pierdem meciurile şi să adunăm puncte cu echipele mari din Europa. Anderlecht are jucători în naţionala Belgiei, mulţi jucători buni. Moralul echipei noastre este OK acum, echipa creşte, trebuie să continuăm tot aşa”, a spus Risto Radunovic, după meci.







