România și-a recăpătat drepturile depline în Agenția Spațială Europeană, după ce și-a plătit din datoriile pe care le avea către ESA
Sebastian Burduja, ministrul cercetării, inovării și digitalizării, a participat la Paris, la reuniunea interministerială a Agenției Spațiale Europene (ESA). Prezența...









